Skip to main content

Breadcrumb

MODERN MOTHER. WHICH IS SHE?

СОВРЕМЕННАЯ МАМА. КАКАЯ ОНА?
07.09.2019
Малятко-admin

Сучасні мами! Вони залишилися такими ж люблячими і турботливими про своїх дітей, але як же відрізняється образ і стиль сучасної мами від тургенівської дами і радянської домогосподарки.

Сучасні мами зараз дуже активні.

Багато хто з них вже на другий місяць після пологів працюють вдома, а заняття молодих мам дуже різноманітні. Звичайно, що улюблена тема більшості - це, звичайно ж, дитяча: дитячий одяг, постільна білизна, а особливо розвиваючі іграшки. Адже кому, як і не мамам, розуміти всю важливість вибору. Соцмережі зараз користуються шаленою популярністю, і можливість безкоштовного розміщення в них товарів і послуг зустрінута з вдячністю мільйонами користувачів.

Мами ведуть блоги, відвідують виставки, проходять он-лайн курси навчання, працюють.

Сучасна мама – це не просто мама, а супер-мама.

З досягненнями в області технологій суперечки навколо питання «чи повинна мама працювати або сидіти вдома з дитиною» тепер не мають сенсу. Тому що все більше сучасних мам заробляють гроші, не виходячи з дому.

Сучасна мама легко може знайти потрібну інформацію на просторах інтернету, що дозволяє їй економити час і гроші на очне відвідування потрібного фахівця. Серед мам зростає кількість мам-блогерів, які відкрито діляться своїм досвідом в питаннях материнства. Західні дослідження показали, що більше 80% мам цінують і вважають корисними їх рекомендації. У мам сьогодні більше розуміння в питаннях психічного здоров'я і міжособистісних відносин, тому що про це багато і відкрито говорять.

Сьогодні мами ставляться до своїх дітей як до друзів.

Багато з них вважають, що це хороший спосіб виховувати дітей, який дає їм обом певну свободу і незалежність. Сьогодні вони намагаються зрозуміти, чим захоплюються їхні діти, вони активно вивчають нові програми і хобі, якими зайняті їхні діти, не бажаючи відчувати себе обділеними і виключеними з цього процесу.

Мами відчувають брак ресурсів

Але парадокс полягає в тому, що покоління сучасних мам забезпечені, освічені та обізнані краще, ніж будь-яке інше покоління мам минулого, але при цьому вони найбільше відчувають брак внутрішніх ресурсів, відсутність балансу в житті, відчувають пригніченість і гостро переживають будь-яку, навіть незначну невдачу .

Сьогоднішній час вимагає від них більшої організованості, цілеспрямованості і амбітності, повноцінної віддачі і умінь. «Стандарти» материнства змінилися і стали набагато вище. Мами сьогодні перевантажені нереальними картинками і образами того, як повинні виглядати вона, її малюк і її сім'я, як повинен проходити її дозвілля, що таке материнство і як повинна проявлятися жіночність. Для багатьох з мам - це непосильні образи і форми, тому занижена самооцінка, спустошеність, почуття провини і відчуття безвиході є частими супутниками мам.

І тому  мамі варто теж подбати про себе. Залишити час на власний відпочинок від хатніх справ, дитячих обов’язків, сімейних планів.