Перейти до основного вмісту

Рядок навіґації

М а м а  
Mother
М а м а

Бути мамою – то найбільше задоволення. А ще  - це неймовірний труд.

Як зберегти гармонію в сім’ї та у спілкуванні з малюком, як впоратися з усіма обов’язками молодої мами і при цьому залишити час на себе – читайте у нашій рубриці.

П Р А В И Л Ь Н Е  Х А Р Ч У В А Н Н Я  П Р И  В А Г І Т Н О С Т І :  1 0  В А Ж Л И В И Х  П О Р А Д  

Збалансований раціон під час вагітності - це основа гарного самопочуття і прекрасного здоров'я мами і малюка. Всі вагітні зазвичай дуже бояться з'їсти або випити щось шкідливе і набрати зайві кілограми. Саме правильний раціон дає можливість жінці залишатися стрункою, здоровою і сильною під час вагітності, тому дуже важливо знати, що варто їсти і пити, а що ні.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ПРИ ВАГІТНОСТІ: 10 ВАЖЛИВИХ ПОРАД
Т О К С И К О З  П І Д  Ч А С  В А Г І Т Н О С Т І :  Я К  Д О П О М О Г Т И  С О Б І  

Вагітність - це не тільки прекрасний і дивний період у житті кожної жінки, але ще і досить велике навантаження на організм. Деякі жінки виношують малят цілком легко, без будь-якого неприємного відчуття і складнощів, інші ж стикаються з невеликими проблемами під час вагітності. Найбільш часта проблема - це токсикоз під час виношування малюка.

ТОКСИКОЗ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ: ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ
З Ц І Д Ж У В А Н Н Я   -  П Р И Є М Н О  І  Л Е Г К О !  

Якщо Ви все зробили правильно, дотрималися усіх порад лікаря, консультантів з правильного налагодження лактації, і все йде як треба – то ми за Вас дуже радіємо. Але іноді не все проходить гладко. І тоді мамі треба засвоїти деякі уроки та дізнатися секрети правильної лактації.

ЗЦІДЖУВАННЯ  - ПРИЄМНО І ЛЕГКО!
Г О Т У Є М О С Я  Д О  П О Л О Г О В О Г О  Б У Д И Н К У :  Щ О  В З Я Т И  З  С О Б О Ю  

Всі майбутні мами ретельно готуються до пологів. Чим ближче заповітна дата, тим старанніше приготування. Одне з найважливіших питань підготовки - збір потрібних речей в пологовий будинок. Що ж варто взяти з собою на пологи?

Список в пологовий будинок: не забуваємо важливе

ГОТУЄМОСЯ ДО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ: ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ
С У Ч А С Н А  М А М А .  Я К А  В О Н А ?  

Сучасні мами! Вони залишилися такими ж люблячими і турботливими про своїх дітей, але як же відрізняється образ і стиль сучасної мами від тургенівської дами і радянської домогосподарки.

Сучасні мами зараз дуже активні.

СУЧАСНА МАМА. ЯКА ВОНА?