Перейти до основного вмісту

Рядок навіґації

Ж и т т я   б р е н д у

Вітаю, давайте знайомитися.

Я - Ірина Варагаш. І я мама двох чудових синів.
Але скажу вам по секрету – дітей у мене завжди було троє. І третя дитина - «Малятко».
Я - щаслива мама, бо мала надзвичайну можливість спостерігати, як бренд народжується, робить перші невпевнені кроки, заграє зі своїм маленьким споживачем, розвивається та завойовує вашу любов.
А починалося все просто.
З головного.
Я стала - Мамою.

Життя бренду

Свого первістка, нажаль, довелося перевести на штучне харчування. Пам’ятаю, як переживала, щоб мій малюк отримав абсолютно безпечне та збалансоване харчування. Пам’ятаю свою розгубленість, коли уважно прочитала етикетку дитячої суміші та побачила там надпис: «Розбавляти спеціальною водою зі збалансованим складом». Пам’ятаю відчай – де взяти таку воду? У нас в Україні про таку ніхто не чув.

Як вберегти свого крихітку та зробити все правильно? Не тільки я, але й мільйони мам по усьому світу щоденно задаються таким питанням.

Я заручилась підтримкою чоловіка і – вирішила діяти. Два роки досліджень, сотні безсонних ночей, потужна команда професіоналів – і в 2001 році в Україні з’явилася перша дитяча вода «Малятко». Мій другий син першим спробував водичку. І це він посміхається вам з пляшечки як моя незмінна материнська гарантія якості продукту.

Сьогодні «Малятко» 22. І це вже ціла лінійка якісного дитячого харчування на будь-який смак та вік. Дитячі соки, пюре, печиво, каші …У кожного продукту - своя історія. І я, як будь-яка мама, можу годинами розказувати про особливості та досягнення «своїх дітей». Але скажу одне. Кожен з продуктів «Малятко» має щось своє – унікальне. Чи це спеціальний збалансований склад, чи це ергономічна упаковка, чи незвичний ковпачок, унікальна рецептура, ментальні смаки, екологічність, або усе разом.

Але в основі усього завжди було і залишається головне – якість продукту.

Заради цього ми розширяємо виробничі потужності, використовуємо найновіші технології приготування та зберігання, досліджуємо нові тенденції на ринку, використовуємо найновіші технології приготування, зберігання, виробництва дитячих продуктів, застосовуємо найвищі міжнародні стандарти виробництва та ретельно досліджуємо в наших лабораторіях якість продукту.

І щодня ми уважно слухаємо вас та створюємо продукцію, розуміючи ваші потреби та прагнення.

Я – мама.
І я пишаюся своїми дітьми, брендом та своєю командою. Ми не на словах знаємо, що таке любов та турбота. І дуже хочемо, щоб майбутнє наших дітей було здоровим та щасливим. Саме тому ми щоденно разом з Вами проходимо цей непростий материнський шлях. І вдень, і вночі безперервно турбуємося про наших малюків. Я знаю - бути сучасною мамою непросто. Адже стільки всього треба встигнути – нагодувати, прибрати, потурбуватися за здоров’я малюка та зайнятися його розвитком. А ще хочеться чудово виглядати, подорожувати, займатися особистою реалізацією та не зупинятися на досягнутому.
Тож, розробляючи цей сайт ми не лише хотіли розказати вам про себе, але й допомогти вам трішки вивільнити час. Сподіваюся, що тут Ви знайдете відповіді на усі запитання про «Малятко» і що цей сайт стане платформою для нашого спілкування. Місцем, де Ви можете відкрито поділитися своїми ідеями, зауваженнями та побажаннями.
Ми зробили його простим, зручним та корисним. Щоб Ви змогли у декілька кліків отримати корисну інформацію, купити продукцію, нагодувати малюка смачним і корисним готовим харчуванням. А зекономлений час залишити для самого дорогоцінного – часу проведеного з Вашим малюком.

З любов’ю і турботою про Вас і Ваших малюків,
засновниця ТМ «Малятко»
Ірина Варагаш